CZ SK EN DE
„Professional, attentive and perfect team.“ -Legal 500, 2016 Edition

career prague

    Dvořák Hager & Partners, významná česko-slovenská advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, finanční, pracovní a nemovitostní právo pracující pro významné české a mezinárodní společnosti hledá pro svou kancelář v Praze:

    • Advokátního koncipienta | koncipientku

     se znalostí němčiny

    Co vás u nás čeká: Zapojení do právních případů od začátku do konce, možnost učit se od skutečných profíků a pracovat i přímo s partnery naší kanceláře. Jako advokát se pak můžete specializovat na oblasti, které jsou vám nejbližší.

    Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, chuť podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Pracovní znalost němčiny a angličtiny.

    Nabízíme získání zkušeností ze širokého spektra právních oblastí, přátelské prostředí středně velké kanceláře, kde se všichni dobře známe, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu. Kurzy právní němčiny a angličtiny přímo na pracovišti. Budete se moci účastnit odborných seminářů a konferencí.

     • Advokátního koncipienta | koncipientku se zájmem o oblast nemovitostí

     Co vás u nás čeká: Zapojení do právních případů od začátku do konce, práce na různorodých právních případech, zejména z oblasti nemovitostí, možnost učit se od skutečných profíků a pracovat i přímo s partnery naší kanceláře.

     Očekáváme minimálně rok praxe, vysokou úroveň odborných znalostí, nadšení pro právnickou práci, zájem zejména o oblast nemovitostí (praktické zkušenosti vítány, nejsou podmínkou), orientaci na spokojenost klienta, schopnost týmové práce. Znalost angličtiny předpokládáme, znalost němčiny výhodou.

     Nabízíme zapojení do právních případů od začátku do konce, práci na různorodých právních případech, zejména z oblasti nemovitostí, možnost učit se od skutečných profíků a přímo pracovat i s partnery naší kanceláře. Kurzy právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti.

   • Studenta | studentku 3. až 5. ročníku PF UK na pozici právního asistenta v rozsahu min. 2 dny v týdnu

    Co vás u nás čeká: Tvorba kompletních právních rešerší, úpravy právních podání, komunikace s úřady, překlady právních textů, občasná účast na soudních a klientských jednáních.

    Očekáváme nadšení pro práci v advokacii, schopnost samostatného uvažování, znalost práce s MS Office, pokročilou znalost anglického jazyka, znalost němčiny velkou výhodou, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu. Možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu.

    Nabízíme získání praktických zkušeností v oboru a perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři. Nadprůměrné finanční ohodnocení (135–165 Kč/hod.), flexibilitu v plánování směn, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Nástup možný ihned.

  Pokud Vás některá z těchto nabídek oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině nebo němčině na e-mailovou adresu: jana.longauer@dhplegal.comk rukám Jany Longauer. V případě dotazů volejte 255 706 500. Vaše nabídky považujeme za přísně důvěrné.

© 2013 dvořák || hager & partners. Legal Notice.